Oświadczenie Spółki dotyczące COVID-19

portfolio image

Oświadczenie Spółki dotyczące COVID-19

Napisano dnia: 17-03-2020

 

W związku ze stałym rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa w Polsce i na Świecie, w trosce bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów, Partnerów Biznesowych, Pracowników oraz ich rodzin, Spółka GBW podjęła dodatkowe środki ostrożności. Wprowadzone rozwiązania i procedury zostały opracowane w oparciu o zalecenia i wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i mają charakter prewencyjny. Chcemy zapewnić, że na bieżąco monitorujemy sytuację i będziemy reagować adekwatnie do zaistniałych zmian.

 

Spółka przygotowała również szczegółowe procedury i zarządzenia, które zostaną wdrożone w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek niepokojącego sygnału. Zapewniamy, że podejmiemy wszelkie możliwe działania prewencyjne, mające na celu zapobieganie ewentualnemu rozprzestrzenieniu się choroby. 

 

Nasi Pracownicy zostali poinformowani jak powinni postępować na wypadek wystąpienia różnych scenariuszy oraz na bieżąco otrzymują informacje o aktualnej sytuacji. Na wszystkich naszych realizacjach zintensyfikowano dodatkowo regularne działania dotyczące czystości i dezynfekcji. 

 

Chcemy Państwa zapewnić, iż obecna sytuacja nie wpływa na wykonywanie naszej pracy.
Jednocześnie apelujemy o zachowanie spokoju. 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo.

 

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Spółki GBW

 

 

Materiały informacyjne dotyczące COVID19

 

 


Powrót